Joomla Tema by Web Dev

STEAM like Leonardo - Italië

Van 13 tot 19 oktober zijn we met zes leerlingen op uitwisseling in Perugia, Italië. Lola en Lana van 4ESB, Dylan en Dimara van 4TW en Lotte en Fleur van 4CM worden bij hun gastgezinnen een week lang ondergedompeld in de Italiaanse cultuur. De leerlingen volgen workshops op het Liceo Scientifico Statale Galileo Galilei met als thema Leonardo da Vinci als visionair.

Met deze uitwisseling zijn we halverwege het tweejarige project. In maart ontvangen we op onze school telkens zes leerlingen uit onze vier partnerscholen uit Polen, Italië, Spanje en Roemenië. De bezoekende leerlingen worden in gastgezinnen van onze leerlingen opgevangen en onze school organiseert workshops met als thema Leonardo da Vinci als uitvinder. In mei staat de laatste uitwisseling op het programma en bezoeken we onze Poolse partner.

Meer info kan je vinden op de projectwebsite www.steamlikeleonardo.eu.